Kompanija ADAMŠPED system, lider u oblasti logistike, transporta i carinskog zastupanja, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

VOZAČ U MEĐUNARODNOM DRUMSKOM TRANSPORTU I DISTRIBUCIJI

Lokacija: Subotica

Broj izvršilaca: 5

Glavna zaduženja:

    Transport robe u međunarodnom drumskom transportu
    Poznavanje transportne dokumentacije i procedura (zakonskih okvira)
    Upravljanje i rad sa vozilima B i C kategorije (kombi vozila, solo kamioni i šleperi)

Uslovi:

    Minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva u distribuciji robe široke potrošnje u međunarodnom transportu kombi vozilima, solo kamionima, šleperima
    Vozačka dozvola kategorije B i C

Profil kandidata:

    Lice spremno za timski rad, usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti.

“Prijava za konkurs, vozač u MT”.

Rok za dostavljanje prijava: 01.05.2016. godine
Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Kontaktiere uns

Adam Sped Sistem

Bikovački put 11
Subotica, Vojvodina, 24106
SRBIJA

  +381 24 671 285

  +381 24 525 080

  contact